;
Advertisement
Kategorie
 • Wymarzone wczasy

  6 lat ago
  Egzotyczne podróże zawsze pojawiają się w naszych głowach przy okazji wakacji. Przychodzi wtedy okres podejmowania decyzji czy wakacje spędzimy w kraju czy za granicą. Jeśli chcemy mieć zapewnioną pogodę i zależy nam na opaleniźnie to powinniśmy zdecydować się na wyjazd za granicę. Jeżeli ogranicza nas nieco budżet to pozostańmy w kraju i wybierzmy się nad
 • Wsparcie serwisowe SAP

  3 miesiące ago
  Pierwszą rzeczą, o której powinniśmy wiedzieć po zakupie i wdrożeniu systemu SAP do przedsiębiorstwa jest dodatkowe wsparcie Partnerów SAP, oraz dostęp do SAP Maintenance. To wsparcie producenta powala na szybkie rozwiązanie problemów pojawiających się z systemem bardzo szybko, daje też dostęp do specjalistów, którzy są na bieżąco z aktualizacjami systemu. Utrzymanie systemu SAP niepotrzebnym wydatkiem:
 • Czy motor jest niebezpieczny?

  6 lat ago
  Często rodzice nastolatków obawiają się tego, że ich pociecha będzie chciała posiadać swój motor. Wydaje im się, że jest to najniebezpieczniejszy pojazd, na którym łatwo stracić życie. Motory wcale nie są aż tak bardzo niebezpieczne, a zdrowie i życie w dużej mierze zależy od rozwagi i umiejętności kierującego motorem. Zakupując nastolatkowi skuter mamy spokojną głowę,
Archiwa
Czerwiec 2019
P W Ś C P S N
« Maj    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Czy system SAP jest najlepszy na rynku?

Narzędzia ERP są chętnie wykorzystywane zarówno w dużych firmach, jak i średnich i małych przedsiębiorstwach. Pozwalają one gromadzić dane i je przetwarzać, a następnie na podstawie sporządzonych raportów i analiz dokonywać trafnych decyzji dotyczących rozwoju firmy oraz optymalnie zarządzać jej zasobami. Jednym z dostawców tego typu oprogramowania jest SAP. System SAP ma tę zaletę, że poszczególne jego moduły łatwo zintegrować z już funkcjonującymi w przedsiębiorstwie elementami, co umożliwia rozszerzanie oprogramowania o kolejne komponenty jeśli tylko zajdzie taka potrzeba.

W praktyce może to okazać się korzystniejszym finansowo rozwiązaniem niż tworzenie nowego oprogramowania w razie rozwoju firmy bądź zmiany profilu działalności. Wiele też zależy od dostawcy oprogramowania – rzetelny i sprawdzony partner SAP z odpowiednim doświadczeniem z pewnością będzie w stanie zaproponować rozwiązania szyte na miarę konkretnych potrzeb.

Warto też wiedzieć, że SAP system całkiem dobrze wypada na tle innych rozwiązań typu ERP proponowanych przez konkurencję. Aplikacje oferowane przez Oracle mogą sprawiać trudności podczas integracji poszczególnych modułów ze względu na fakt, że elementy te pochodzą od różnych producentów.

Z kolei narzędzia Dynamics AX od firmy Microsoft projektowane są w oparciu o dość popularny język programowania JAVA, przez co mogą stać się celem ataku cyberprzestępców. SAP System powstaje zaś w mniej popularnym języku ABAP, co może utrudniać złamanie zabezpieczeń. Więcej na http://warszawa.naszemiasto.pl/artykul/sap-czy-to-najlepsze-rozwiazanie-ktore-czeka-na-firmy,4394712,artgal,t,id,tm.html.

Comments are closed.